PRZEDSTAWICIELE

EDYTA POLESZKO

Mgr zarządzania 38 lat, absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego Z bankowością związana nieprzerwanie od 2000 roku, przez ten czas pracowała w korporacjach finansowych specjalizując się w obsłudze klienta indywidualnego ( kredyty gotówkowe,hipoteczne inwestycje i ubezpieczenia). Od 2011 roku zajmuje się klientami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, współpracowała z licznymi deweloperami w zakresie zapewnienia finansowania dla realizowanych projektów. Wysokiej klasy specjalistka z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw, doradztwa kredytowego, inwestycyjnego oraz ubezpieczeniowego, posiada umiejętności kojarzenia przedsiębiorstw z podmiotami finansującymi, czynniki wyróżniające to analityczne myślenie, umiejętność szukania rozwiązań w każdej sytuacji oraz indywidualne podejście do każdego klienta i jego biznesu. Z sukcesem ukończyła szereg szkoleń i warsztatów dotykających takich obszarów jak analiza finansowej przedsiębiorstw, doradztwo kredytowe, inwestycyjne oraz ubezpieczeniowe.
Specjalistka z zakresu finansowania małych i średnich przedsiębiorstw oraz projektów deweloperskich.
ŁUCJA WOJTYSIAK

Mgr administracji 35 lat, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego Z finansami związana nieprzerwanie od 2003 roku, pracowała w międzynarodowych korporacjach finansowych specjalizując się w rozwiązaniach dedykowanych klientom indywidualnym. Od 2012 w centrum zainteresowania znalazła się bankowość przedsiębiorstw, a w szczególności podmioty z obszaru MŚP. Doskonała specjalistka w zakresie znajomosci ofert wszystkich instytucji finansowych, zarówno dla klienta indywidualnego, przedstawicieli wolnych zawodów oraz sektora MŚP. Świetna organizatorka pracy, mediatorka oraz negocjatorka. Ukończyła szereg kursów i szkoleń z zakresu finansowania przedsiębiorstw, analizy wskaźnikowej oraz zarządzania finansami.
Specjalizuje się w finansowaniu osób fizycznych ( kredyty gotówkowe, konsolidacyjne i hipoteczne) oraz małych i średnich przedsiębiorstw.


© 2016 Kancelaria Finansowa
Projekt i Realizacja: TwojaReklama.net.pl