O FIRMIE

Jesteśmy niezależną firmą doradztwa finansowego.

Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm.

W pełnym zakresie obsługujemy także klienta indywidualnego.

Dysponujemy szeroką ofertą kredytów obrotowych , inwestycyjnych , deweloperskich, szybkich pożyczek dla firm. W naszej ofercie znajdują się również kredyty mieszkaniowe, gotówkowe oraz konsolidacyjne dla osób fizycznych.

Proponujemy pełen zakres ubezpieczeń majątkowych oraz na życie.

Dopełnieniem oferty jest szereg rozwiązań inwestycyjnych obejmujących szeroko pojęty rynek kapitałowy, nieruchomości inwestycyjne oraz inwestycje oparte o odnawialne źródła energii.

Gdzie lepiej zaciągnąć kredyt przez pośrednika czy bezpośrednio w banku?

Podejmując decyzję pośrednik czy bank, warto przemyśleć jakie mamy oczekiwanie Wobec firmy/banku/doradcy u którego zakupujemy dany produkt. Komfortową sytuacją jest gdy mamy względnie dużo czasu na uzyskanie finansowanie i nie specjalnie zależy nam na cenie. Ale taki zbieg okoliczności zdarza się niestety bardzo rzadko. Jeżeli jednak zależy ci na cenie/niskim oprocentowaniu i nie masz czasu na bieganie od banku do banku warto nas odwiedzić.

Pamiętajmy, że oferta, którą otrzymujecie państwo w banku jest zawsze próbą przekonania klienta do danego banku i danego produktu. Doradca nie mając innego wyboru, sprzedaje to co oferuje bank, mając niekiedy bardzo ubogi wachlarz ofert. W efekcie często uzyskuje produkt niekoniecznie do niego dopasowany np. mało elastyczny system spłat, zbyt krótki/długi okres kredytowania, za niska kwota kredytu.© 2016 Kancelaria Finansowa
Projekt i Realizacja: TwojaReklama.net.pl